اطراف لوله هاي بالارونده ( آب سرد و گرم و .. ) از موتورخانه را كاملاً و توسط مصالح مناسب ، آببندي نماييد.در غير اينصورت امكان نفوذ گاز سمي مونواكسيدكربن از اطراف لوله ها به واحد مسكوني شما وجود دارد    هر چراغ روشنايي گازي بايستي داراي يك شير قطع كننده مجزا باشد از اتصال آن به شيرهاي اجاق گاز ، بخاري و يا آبگرمكن جداً خودداري نماييد    درصورتيكه احساس كرديد سوخت بخاري ناقص بوده و يا باشعله آبي نمي سوزد به آن بي‌تفاوت نمانيد، ممكن است اين نقص ناشي از نرسيدن هواي كافي به بخاري باشد.     در هنگام قطع گاز از شبكه شهر و در مرحله نخست فوراً شير اصلي گاز را بسته و سپس شيرهاي مصرفي خانگي كليه واحدها درساختمان را ببنديد    از وارد آوردن ضربه بوسيله ديگ و ساير ظروف سنگين بر روي اجاق گاز جداً خودداري كنيد زيرا اين عمل باعث سست شدن اتصالات و نشت گاز مي شود.    هر وسيله گازسوز بايستي داراي دودكش مناسب و بدون اشكال جهت تخليه گازهاي حاصل از احتراق به فضاي آزاد باشد و هرگونه نقص و نارسايي و رعايت ننمودن استانداردها در اين مورد موجب حادثه خواهد گرديد    براي وصل كردن بخاري به لوله‌كشي گاز هرگز از شيلنگ‌هاي آب و یا لوله های غيراستاندارد استفاده نكنيد.    استفاده از اجاق پلوپز به عنوان وسيله گرمايشي ممنوع است * نصب بخاري ديواري در اتاق خواب مجاز نيست * نصب شومينه بدون ترموكوپل ممنوع است * نصب شومينه در اتاق خواب مجاز نيست     نشانه هاي اوليه گاز گرفتگي عبارتند از : خواب آلودگي ، ضعف ، گرفتگي بدن ، سردرد ، تهوع و درد قفسه سينه * گاز منو اكسيد كربن كاملاً بي رنگ و بي بو است . تنفس گاز منواكسيد كربن باعث گاز گرفتگي ، مسموميت و مرگ مي شود *   

نگاه ارزیابان تعالی به شرکت گاز استان گیلان: شرکت گاز گیلان، شرکتی خلاق و صف شکن

۱۶ آبان ۱۳۹۶ 642
نگاه ارزیابان تعالی به شرکت گاز استان گیلان: شرکت گاز گیلان، شرکتی خلاق و صف شکن

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان روز سه شنبه 16 آبان ماه مراسم اختتامیه ارزیابی تعالی  و سرآمدی سازمانی شرکت گاز استان گیلان در سالن اجتماعات روابط عمومی این شرکت برگزار شد.

در این مراسم حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از تیم ارزیابی تعالی بجهت نگاه دقیق و کارشناسانه  به بخش های مختلف سازمان تشکر و قدردانی نمود و اظهار داشت: هدف شرکت گاز ارائه خدمات صادقانه به مردم است و در این ارزیابی همه مدیران و کارکنان شرکت درجهت انعکاس واقعی و درست اقدامات و عملکرد شرکت همانند گذشته تلاش نمودند.

وی در پایان ابراز امدواری نمود تا با اجرای هرچه بهتر و خلاقانه تر امور، شرکت گاز استان گیلان روز به روز در جهت پیشرفت و رسیدن به هدف نهایی خود یعنی جلب رضایت حداکثری ذینفعان بویژه مشترکین عزیز گام بردارد.

در این مراسم دکتر حاجی میرعرب سرپرست گروه ارزیابی ضمن قدردانی از میهمان نوازی مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان گیلان، به بیان اهم نتایج ارزیابی های صورت گرفته پرداخت.

وی با اشاره به اقدامات گسترده صورت گرفته توسط شرکت گاز استان گیلان درجهت نیل به تعالی و سرآمدی سازمانی، این شرکت را نماد صف شکنی خلاقانه و اقدامات فعالانه معرفی نمود.

وی ادامه داد: در طی 4 روز ارزیابی از شرکت گاز استان گیلان، بخش های مختلف شرکت بصورت دقیق مورد بررسی قرار گرفتند.

وی در پایان به تشریح ارزش ها و مفاهیم بنیادین سرآمدی سازمانی پرداخت و هدف ارزیابی صورت گرفته در شرکت گاز گیلان را تحقق این ارزش ها و اهداف عنوان نمود.

در ادامه سایر اعضای تیم ارزیابی به بیان نکات و برداشت های حاصل از ارزیابی پرداخته و از اقدامات و تلاش های صورت گرفته درجهت جاری سازی فرایند های تعالی در شرکت گاز گیلان قدردانی نمودند.

همچنین در این مراسم مهندس خاورسنگری مدیر تعالی و نماینده مدیریت در نظام یکپارچه با تشکر از تیم ارزیابی بجهت توجه ویژه به اقدامات صورت گرفته در شرکت گاز گیلان، ابراز امیدواری نمود تا شرکت گاز گیلان با همدلی و یاری همه کارکنان زحمتکش خود در جهت نیل به تعالی و سرآمدی سازمانی همانند گذشته گام بردارد.

نگاه ارزیابان تعالی به شرکت گاز استان گیلان: شرکت گاز گیلان، شرکتی خلاق و صف شکن نگاه ارزیابان تعالی به شرکت گاز استان گیلان: شرکت گاز گیلان، شرکتی خلاق و صف شکن نگاه ارزیابان تعالی به شرکت گاز استان گیلان: شرکت گاز گیلان، شرکتی خلاق و صف شکن نگاه ارزیابان تعالی به شرکت گاز استان گیلان: شرکت گاز گیلان، شرکتی خلاق و صف شکن نگاه ارزیابان تعالی به شرکت گاز استان گیلان: شرکت گاز گیلان، شرکتی خلاق و صف شکن نگاه ارزیابان تعالی به شرکت گاز استان گیلان: شرکت گاز گیلان، شرکتی خلاق و صف شکن نگاه ارزیابان تعالی به شرکت گاز استان گیلان: شرکت گاز گیلان، شرکتی خلاق و صف شکن