به هيچ عنوان به منظور رقص نور شعله ، شومينه را عمداً زردسوز ننمائيد . شعله زرد به معني توليد گازسمي مونواکسيدکربن در دستگاه مي باشد    اطراف لوله هاي بالارونده ( آب سرد و گرم و .. ) از موتورخانه را كاملاً و توسط مصالح مناسب ، آببندي نماييد.در غير اينصورت امكان نفوذ گاز سمي مونواكسيدكربن از اطراف لوله ها به واحد مسكوني شما وجود دارد    هر چراغ روشنايي گازي بايستي داراي يك شير قطع كننده مجزا باشد از اتصال آن به شيرهاي اجاق گاز ، بخاري و يا آبگرمكن جداً خودداري نماييد    درصورتيكه احساس كرديد سوخت بخاري ناقص بوده و يا باشعله آبي نمي سوزد به آن بي‌تفاوت نمانيد، ممكن است اين نقص ناشي از نرسيدن هواي كافي به بخاري باشد.     در هنگام قطع گاز از شبكه شهر و در مرحله نخست فوراً شير اصلي گاز را بسته و سپس شيرهاي مصرفي خانگي كليه واحدها درساختمان را ببنديد    از وارد آوردن ضربه بوسيله ديگ و ساير ظروف سنگين بر روي اجاق گاز جداً خودداري كنيد زيرا اين عمل باعث سست شدن اتصالات و نشت گاز مي شود.    هر وسيله گازسوز بايستي داراي دودكش مناسب و بدون اشكال جهت تخليه گازهاي حاصل از احتراق به فضاي آزاد باشد و هرگونه نقص و نارسايي و رعايت ننمودن استانداردها در اين مورد موجب حادثه خواهد گرديد    براي وصل كردن بخاري به لوله‌كشي گاز هرگز از شيلنگ‌هاي آب و یا لوله های غيراستاندارد استفاده نكنيد.   

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با مدیرعامل گاز گیلان دیدار کرد

۲۳ دی ۱۳۹۶ 44
نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با مدیرعامل گاز گیلان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی در هفته گذشته نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال و فرمانداران تالش و ماسال با حضور در شرکت گاز با مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان دیدار کردند.

در این دیدار مدیرعامل ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان، گزارشی از وضعیت گازرسانی به شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال ارائه نمود.

در این دیدار شکری نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از عملکرد شرکت گاز بدلیل گازرسانی به روستاهای استان، بویژه روستاهای تالش و شهرهای تابعه، درخواست نمود تا روند گازرسانی به روستاهای باقیمانده نیز همانند گذشته با سرعت ادامه یابد.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با مدیرعامل گاز گیلان دیدار کرد نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با مدیرعامل گاز گیلان دیدار کرد نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با مدیرعامل گاز گیلان دیدار کرد