میز خدمت شرکت گاز استان گیلان در مصلی امام خمینی (ره) رشت برگزار شد

 

در هفته دولت 1402، میز خدمت شرکت گاز استان گیلان در مصلی امام خمینی شهر رشت برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان، عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در حاشیه این برنامه ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تجلیل از خدمات ارزنده دولت کار و کرامت با اشاره به عملکرد مناسب شرکت گاز در زمینه گازرسانی و ارائه خدمات در استان گیلان گفت: گازرسانی گسترده به روستاهای گیلان و ارتقاء سطح کیفی خدمات گاز سبب شده تا درخواست ها و مراجعات مردمی به شکل قابل ملاحظه ای کاهش یابد.

 

وی با بیان این موضوع اظهار داشت: بحمدالله هم اکنون بیش از 98 درصد از خانوارهای گیلانی برخوردار از نعمت گاز طبیعی بوده و یک میلیون و 240 هزار مشترک، مصرف کننده گاز طبیعی در گیلان می باشند.

 

جمال نیکویی آسایش و رضایتمندی مردم را مهم ترین هدف شرکت گاز عنوان کرد و گفت: برگزاری برنامه های میزخدمت و ملاقات چهره به چهره مردم با مسئولین سبب ایجاد فضای اعتماد و ارتقاء رضایتمندی مردم می شود.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه با اشاره به ارائه خدمات این شرکت از طریق سایت، نرم افزار موبایلی و تلفن گویای 3414، گفت: مردم عزیز در صورت تمایل می توانند برای صرفه جویی در وقت و هزینه، درخواست های خود را از راه های غیرحضوری ثبت و پیگیری کنند.

 

لازم به توضیح است در این برنامه کلیه مدیران و کارشناسان ادارات و نهادهای دولتی گیلان در مصلی شهر رشت حضور یافته و به درخواست ها و مشکلات مراجعین رسیدگی کردند.

 

۸شهریور ۱۴۰۲ 970