3 روستای کوهستانی شهرستان آستارا برخوردار از گاز طبیعی شدند

 

در ششمین روز از هفته دولت 1401، آئین افتتاح طرح گازرسانی به 3 روستای صعب العبور و کوهستانی آستارا با حضور فرماندار این شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی در روستای شاغلا برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان، در آئین افتتاح گازرسانی به روستاهای شهرستان آستارا، سخاوت جبالی رئیس اداره گاز شهرستان آستارا با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: برای گازرسانی به 3 روستای شاغلا، زره ژیه و گودی اولر در مجموع بالغ بر 8.3 میلیارد ریال هزینه شده است.

 

وی با بیان اینکه این روستاها دارای 67 خانوار می‌باشند، اظهار داشت: با برخورداری این خانوارها از نعمت گاز طبیعی، تعداد روستاهای گازدار آستارا به 47 روستا و درصد بهره مندی گاز روستایی این شهرستان به 98.6 درصد رسیده است.

 

در ادامه این برنامه محمدرضا شهاب زاده فرماندار آستارا از زحمات مدیریت و پرسنل شرکت گاز به جهت گازرسانی به روستاهای کوهستانی این شهرستان تشکر و قدردانی کرد و خواستار افزایش سطح کیفی و کمی خدمات مرتبط با گاز در آستارا شد.

 

در پایان این مراسم مشعل گازرسانی به 3 روستای کوهستانی و صعب العبور شهرستان آستارا توسط فرماندار این شهرستان برافروخته شد.

 

۸شهریور ۱۴۰۲ 922